Юрій Худа

Я керую офісом іноземної компанії

Я випускник 2 потоку Львівської філії Комп’ютерної Академії ШАГ за спеціальностю «Розробка програмного забезпечення».

Хоча почав програмувати задовго до навчання в Академії, років 10 тому, проте інформаційні технології — це та сфера, де постійно потрібно володіти найновішими технологіями. Ще у школі, коли побачив перший комп’ютер (тоді це ще був ПК класу «Спектрум»), то закохався:) у комп’ютери і вирішив, що програмування – це справа, якою я хочу займатись професійно.

А коли в мене з’явився перший комп’ютер, то я активно взявся за вивчення HTML у вільний від  іграшок 🙂 час.

Навчаючись в Політехніці почув про відкриття ШАГу у Львові й одразу з’явилось бажання отримати більше сучасних знань.

Ваші досягнення

Я керую офісом іноземної компанії Inspird.com у Львові. Окрім того, професійний фрілансер вже 6 років. Починав із маленьких проектів, зараз працюю тільки на великі іноземні компанії. В персональному доробку роботи для компаній Microsoft, Philips, SwissAlive, Tinychat.

Серед моїх проектів:

Tinychat Air-додаток http://tinychat.com, ви можете завантажити його з http://tinychat.com/autoupdate/TinychatAir_1.0.0.dmg, або для Windows: http://tinychat.com/TinychatAir_updated.exe

Чат, що дозволяє здійснювати відео-дзвінки;

Емо-плеєр http://www.emoplayer.com/— медіа-плеєр з унікальними можливостями, що дозволяють повторити частину ОС звуків ОС, з гнучким facebook чатом (повністю розроблений мною).

ShopAlive платформи [тривалість 2009-2011, підтримка] — Я перший розробник таких проектів: http://panoshop.net, http://shopalive.com, http://swissalive.ch.

Цей додаток являє собою панорамний, 3D конструктор магазину, управління запасами, CRM з facebook, оплата, доставка інтеграцію шлюзів. Я працював там в якості інтерфейс менеджера проекту, основного розробника. Panoshop — це Air Flash / Flex-додатків, розроблених на 8 Flash / Flex розробників, з JAVA / BlazeDS серверної інтеграції. Активно брав участь у процесі розробки JAVA. Крім того, цей додаток адаптовано для Android.

Створений IOS панорамний двигун, заснований на OpenGL ES 1.1,2, реалізований промінь-трикутник перетину алгоритмів, що дозволяє клацнувши на гарячі точки, побачити зображення всередині панорами.

Ознайомитися з існуючими панорамними 3D-магазинами можна тут: http://www.swissalive.ch/PanoshopEngine/show/embeddedPanorama.do?panoramaId=4713&lang=EN&pluginsEx=joy,map#panorama=4713 http://shopalive.net/embedtest.html http://www.facebook.com/ShopAlive?sk=app_163191217064859

Навчання в Комп’ютерній Академії ШАГ

Головною перевагою навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ є 90% практики. Все можна одразу ж спробувати на практиці. Всі предмети виключно відносяться до ІТ-галузі.

Академія іде на крок попереду відносно інших навчальних закладів через те, що програма Академії змінюється, там з’являються мови програмування, які є актуальними на даний час на ринку для роботодавців, чого не скажеш про інший навчальний державний заклад.

Багато моїх друзів та знайомих пішли навчатись в Академію після того як я її закінчив. З ними я відповідно співпрацюю у різних проектах, тобто команда моїх спеціалістів в основному складається з випускників Академії.

Поради майбутнім студентам

Знання які дає ШАГ — це інструмент. Правильне використання інструменту (знань) в руках кожного з Вас.  Також кожен майбутній працівник повинен розуміти, що знання — це «товар», який потрібно продати якнайвигідніше.

В додаток до знань, які дає ШАГ потрібно займатись самоосвітою, а в Академії досвідчені педагоги допоможуть здобути сучасні знання, які закладають міцний фундамент для обраної вами професії.