Юрій Кунтий

Програмістом я вирішив стати після захисту дипломної роботи в університеті

Я програміст, спеціаліст у сфері прикладного програмування під Windows, iPhone. В даний момент працюю в компанії ISD на посаді pre-Senior Programmer. За час роботи в даній галузі також працював фрілансером на одну з американських компаній.

Чому ви обрали саме цю професію?

Юрій Кунтий (Львів)

Програмістом я вирішив стати після захисту дипломної роботи в університеті. Оскільки головним напрямком моєї спеціальності була радіоелектроніка в медицині, мені випала на-года дослідити в рамках дипломного проекту основні напрямки акупунктурної медицини, яка на той час тісно перепліталась з застосуванням сучасного програмного забезпечення. Саме ці обставини дозволили мені спробувати себе у написанні простенької програми для відображення результатів дослідження акупунктурних точок пацієнта. Так, зіштовхну-вшись з новим напрямком, я все більше і глибше почав занурюватись у світ програмування і вирішив здобути ще одну професію.

Ваші досягнення

Ще на стадії початкової реалізації набутого досвіду отриманого в Комп’ютерній Академії ШАГ, займаючи по-саду Junior Developer на своєму першому робочому місці, мені вдалось підтвердити і закріпити свої знання, здавши сертифікований іспит MicrosoftR.NET Framework 2.0 — WindowsR-Based Client Development, що дозволило мені відкрити в собі ще більший потенціал та можливості. Вже через 3 роки роботи в галузі IT мені вдалось зайняти значну посаду в якості pre-Senior програміста.

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Програма навчання в академії кардинально відрізняється від навчання в вищих навчальних закладів, в цьому я переконався на власному досвіді. Сама програма націлена на отриман-ня змістовних теоретичних знань в основних напрямках розробки програмного забезпе-чення і, що найголовніше, на здобуття практичних навичок. Я вважаю дуже продуктивним підхід 3-х годинного навчання, під час якого половина часу відводиться на практичну реалізацію знань. Також вважаю позитивним моментом те, що навчальна програма постійно коректується і відповідає вимогам нових технологій. Тут ви не зіштовхнетесь з застарілими і подекуди не перспективними технологіями інститутських програм.

Поради майбутнім студентам

В першу чергу хочу порадити зосередитись на виконанні якомога більшої кількості практичних завдань. Для досягнення високих результатів буде достатнім хоча б 2-3 години в день закріплювати свої знання на практиці. Якщо Ви будете цього дотримуватись з самого початку, то далі Ви будете все легше та швидше опановувати основні навики. Також хочу порадити щоб кожен намагався самостійно вдосконалювати свої знання, і повірте — вже у найближчому майбутньому Ви станете професіоналом своєї справи.