Торбик Юрій

Навчання в Академії ШАГ змінило моє життя. На краще. Кардинально

Працюю на посаді Software Engineer (PHP) в компанії Маgento корпорації е-Bay.

Чому ви обрали саме цю професію?

торбик юрийНа момент вступу в Академію я працював в МНС України, але мене завжди цікавили комп’ютерні технології. Я чітко усвідомлював, що сьогодні IT-спеціалістів катастрофічно не вистачає, а отже і попит на них величезний, відповідно достатньо велика заробітня плата.

В якийсь момент я зацікавився розробкою сайтів і почав самостійно вивчати РНР, але швидко зрозумів, що без сторонньої допомоги не обійтись. На жаль, у Луцьку я не знайшов необхідних курсів, але випадково дізнався про Академію в Рівне, де згодом і розпочав навчання.

Ваші досягнення

Вже через кілька років після закінчення Академії мені пощастило стати членом команди компанії Маgento корпорації е-Bay. Це і є найбільшим моїм досягненням. Про кращу роботу я не міг би і мріяти: навколо багато талановитих людей, які сміливо працюють над новими ідеями, панує творча атмосфера і ти розумієш, що знаходишся на своєму місці. Я надзвичайно щасливий, пишаюся своєю роботою і не уявляю, що було б, якби в свій час я не захотів вивчити РНР, а допоміг мені у цьому саме ШАГ.

Навчання у Комп’ютерній Академії ШАГ

Одночасно з навчанням в Академії, я працював у МНС України. Отож суміщати навчання з роботою було непросто. Я забув про поняття вільного часу і просто щодня працював над домашнім завданням. Найголовніше, що під час навчання в Академії я чітко знав, що я хочу отримати. Я хотів вчитися, а в Академії все відповідало моїм вимогам: програма навчання була розроблена, включаючи сучасні вимоги работодавців, а професійні викладачі завжди підтримували мене і зрозуміло подавали матеріал, ділилися власним практичним досвідом, за що їм велике дякую.

Поради майбутнім студентам

Без сумніву, для того, щоб досягнути успіху в IT- галузі, треба мати досконалі знання. А щоб мати досконалі знання, потрібно наполегливо вчитися. Але перш за все треба мати чітку мрію, яка запалюватиме вас до нових перемог. Тому хочу порадити всім студентам мріяти і впевнено крокувати до своєї мети.